| Артикул | 133221рак |
| Вага | 9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133163 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7351 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13389 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13929 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13336 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132496 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131580 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 132684 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 132809 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 132874 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132913 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133015 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132892у |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133112 |
| Вага | 9.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Артикул | 133144 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133151 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221лев |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
Різноманітні прикраси допоможуть підкреслити образи. Повсякденне чи вечірнє вбрання заграє новими барвами. Зокрема варто відзначити срібні підвіски у Львові.
Такі аксесуари підходять кожній модниці. Вам тільки залишається уважно ознайомитися з усіма пропозиціями. Їх представлено досить багато та це сподобається навіть вибагливим модницям.
Ювеліри постійно розширюють свої колекції. Серед цього різноманіття ви підберете різні моделі. Зокрема варто виділити кілька типів:
Лаконічно й елегантно виглядають прикраси, де буде один невеликий центральний камінець. Він може бути прозорим чи колірним.
Оригінальніше виглядають вироби у формі певної фігурки. Досить часто віддають перевагу срібним підвіскам у Львові у вигляді серця, зірки, ангела. Зрозуміло, що можуть бути й інші варіанти. Це можуть бути цільні фігурки чи тільки контур. Також тут можуть бути присутні камінці.
Окремо варто сказати про вироби, де використовують декілька вставок. Вони можуть бути однакового розміру чи різного. Їх можуть викласти в один ряд чи в формі певної фігурки. Залежно від оформлення вони підходять для повсякденного чи вечірнього образу.
Це далеко не всі срібні кулони у Львові, які можна знайти. Ви будете приємно здивовані великою кількістю пропозицій.
Ювеліри постійно вигадують щось нове. Відповідно вам потрібно бути досить уважними, щоб з усім ознайомитися. Вам варто добре продумати основні критерії, які значно спростять пошук:
Вам необхідно визначитися з призначенням. Для повсякденного носіння підбирайте лаконічні моделі, які можна комбінувати з різними образами. Вони не повинні порушувати правила дрес-коду. Для вечірніх образів можна підбирати дещо інші варіанти.
При виборі срібних підвісок у Львові не забувайте ще про ланцюжок. Адже вам потрібна відповідна основа. Ланцюжок повинен витримувати усі навантаження. До того ж він має бути з того самого металу, що і кулон.
Визначтеся з загальним оформленням. Класика, мінімалізм чи геометрія – це далеко не всі стилі, в яких можуть бути оформлені вироби. Вам потрібно орієнтуватися на свої побажання. До того ж впевніться, що між всіма прикрасами буде повна гармонія.
З вибором срібних кулонів у Львові не виникне жодних проблем. Ви зможете вдало доповнити ювелірну скриньку та продемонструвати бездоганний смак.
Каталог інтернет-магазина «Oniks» постійно доповнюється новинками. Завдяки фото й описам швидко про все дізнаєтеся. Якщо потрібна додаткова інформація, то консультанти допоможуть з усім розібратися.
Усі прикраси виготовляються з урахуванням стандартів якості. До того ж продумали красиве оформлення. Для всіх виробів гарантується фірмове пакування. До того ж порадує доступна ціна. Тепер тільки залишається дочекатися доставки по Україні (Львів, Вінниця й інші регіони).
Вибирайте срібні кулони, які підкреслять різноманітні образи.