| Артикул | 132722мп |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-ТР |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-Т |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1911 |
| Вага | 68.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133207 |
| Вага | 11.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143древо |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1093б |
| Вага | 15.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 6343-T |
| Вага | 31 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 6343-B |
| Вага | 30 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133226 |
| Вага | 14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133231 |
| Вага | 15.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133137 |
| Вага | 8.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 6343-D |
| Вага | 29 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 6343-C |
| Вага | 31 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1041телець |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 7352 |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1045 |
| Вага | 19.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 959 |
| Вага | 7.79 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 133214 |
| Вага | 15.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131431 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131434 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1278 |
| Вага | 11.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131435 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1322 |
| Вага | 21.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 13446 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131440 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133223 |
| Вага | 23.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |