| Артикул | 18838 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18895 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18906 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18911 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз Лондон Блю, З каменями |
| Артикул | 18918 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 18797 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18956 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181009 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | р0100512 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс100612 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0102612 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0102712 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Р010351 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Р010082 |
| Вага | 7.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс116811 |
| Вага | 18.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р010302 |
| Вага | 11.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18995 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181026 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181022 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181019 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181023 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181020 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181028 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18791 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181024 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181027 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181015 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181045 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181055 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181069 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |