| Артикул | 141600 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111628 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 141606 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141607 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141613 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141411 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Артикул | 141624 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141621 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141629 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141630 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141637 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141635 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141638 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 890 |
| Вага | 7.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 804 |
| Вага | 19.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141672 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18647 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 141667 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 905-01442 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141779 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18656 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 141713 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18654 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18657 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 141721 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18753 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18804 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18773 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 181006 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18838 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |