| Артикул | 18186 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | 141251 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 181052лев |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 141278 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141274 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141250 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 133128 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141311 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133151 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1043 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | 1191 |
| Вага | 0.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141037 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 1192 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1118с |
| Вага | 7.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 141347 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141345 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141348 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 141353 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141352 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141355 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141361 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141358 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 141371 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141372 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 141370 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141379 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141389 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Р011672 |
| Вага | 14.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Р010642 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2075л |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |