| Артикул | 26007 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 26011 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 26010 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2527/1p-AMET |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | EXB302R-N |
| Вага | 11.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123442 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123441 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123443 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 21045 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, З каменями |
| Артикул | 048 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 131580 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18622б |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 18616б |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 123086 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123087 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123088 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123089 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EXB933-TI |
| Вага | 12.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EXB864R-AV |
| Вага | 11.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EXB518R-NE |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123178 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | EXB475MR-NE |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB577R-GR |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB862R-GR |
| Вага | 9.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESB071-NE |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB862R-NE |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123428 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB864R-NE |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122960 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB577R-NE |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |