| Артикул | 2579/1р-PSPH |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2635/1р-QGR |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | жемшар |
| Вага | 9.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181215 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01239 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141846 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт, З каменями |
| Артикул | 181269 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141827 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141826 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141825 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141824 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01290 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1445 |
| Вага | 11.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 902-00148 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112579 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7051 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 141791 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1856/1p-HRUB |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |
| Артикул | 1844/1p-AMET |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Аметист, З каменями |
| Артикул | 141787 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141783 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7466 |
| Вага | 9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141767 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1332 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141648 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123508 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181321 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1867/1р-QSWB |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 2520/1p-HSPH |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |