| Артикул | 122057 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122536 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 7410род |
| Вага | 11.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1306род |
| Вага | 8.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1397 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122801 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122817 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122881 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 122876 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122899 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122879 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO005 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7087 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123006 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 16062 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін |
| Артикул | 123503 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 16065 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | 544 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123251 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 863 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з16065 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 131892 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Спессартин |
| Артикул | EXB479R-N |
| Вага | 18.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7275 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 14933 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | EXB619R-NE |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 21044 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 122223 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 123454 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121776р |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |