| Артикул | 3016/1р-CZ б |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EXC455L |
| Вага | 20.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXG058 |
| Вага | 16 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXC467-B |
| Вага | 17.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ESB262-N |
| Вага | 40.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 627 |
| Вага | 82.38 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | EXB274R-N |
| Вага | 12.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ESB116-NE |
| Вага | 45.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141640 |
| Вага | 9.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1909/1р-CZ |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1902/1р-PSPH |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1785ч |
| Вага | 5.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1902/1р-CZ |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1576 |
| Вага | 19.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1927/1р-HSPH |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1923/1р-HSPH |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181361 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1901/1р-PSPH |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141865 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141866 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181338 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181337 |
| Вага | 13.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, Малахіт, З каменями |
| Артикул | 18872 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 15145 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181213 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2580/1р-CZ |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2588/1р-CZ |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2620/1р-HRUB |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2620/1р-HSPH |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181200 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |