| Артикул | ESB179-GR |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ESB179-MA |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123429 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123430 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132701 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 123070 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 132750 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п2508р |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123407 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18837 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122970 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п2501р |
| Вага | 16.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123425 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132684 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 133021 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132750g |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133058 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181060 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181071 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133025 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132809 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 132851 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132864 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Полімер |
| Артикул | 897 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132974 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Полімер |
| Артикул | 18961б |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 18974лев |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 1054 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1022 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 141247 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |