| Артикул | 1204 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122546 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01302 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01104 |
| Вага | 4.23 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724л |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-00971 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132724е |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01606 |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 112661 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1084 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122918 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724п |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1062 |
| Вага | 26.71 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1973/1р-СZ |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-00885 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141660 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт, З каменями |
| Артикул | 132724цв |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7068 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01596 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724жен |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01511 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724мл |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724dvam |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 064510 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132724крол |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141843 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |