| Артикул | 123571 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 6343-B |
| Вага | 30 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 26016 |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133226 |
| Вага | 14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133231 |
| Вага | 15.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112697 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133137 |
| Вага | 8.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141649 |
| Вага | 18 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181385 |
| Вага | 7.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123577 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 6343-D |
| Вага | 29 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 26015 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181381 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Муасаніт |
| Артикул | 123573 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 6343-C |
| Вага | 31 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 26014 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181380 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Муасаніт |
| Артикул | 123576 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1875 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | 26020 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1041телець |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 7352 |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1045 |
| Вага | 19.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 959 |
| Вага | 7.79 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 133214 |
| Вага | 15.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122815 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181382 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Муасаніт |