| Артикул | 26018 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123569 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Муасаніт |
| Артикул | 131431 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 26019 |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181383 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Муасаніт |
| Артикул | 123567 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Муасаніт |
| Артикул | 131434 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112691 |
| Вага | 8.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1278 |
| Вага | 11.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4034сб |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 312/2 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123566 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Муасаніт |
| Артикул | 131435 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1322 |
| Вага | 21.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 123570 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Муасаніт |
| Артикул | 15250 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13446 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123467 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131440 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01134ч |
| Вага | 11.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |