| Артикул | 123204 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123208 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123223 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123225 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123231 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123232 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121725 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123246 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 123250 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Полімер, З каменями |
| Артикул | 583 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122804 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 202 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123256 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123262 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 12623 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123264 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123286 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 902-01125 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123287 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 902-00986 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123295к |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123295р |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123295б |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123295с |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 911 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123303 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7070 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123334 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123352 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12321 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |