| Артикул | 121024 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 112859 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1276 |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4209р-3PWT |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1546 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс133017 |
| Вага | 16.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122201 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122870 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122916 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133217 |
| Вага | 9.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR134710 |
| Вага | 45.29 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR124010 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 14161 |
| Вага | 32.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131966 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 008220ч |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR120810 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141627 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141678 |
| Вага | 22.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 20054 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133116 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |