| Артикул | 181349 |
| Вага | 8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1105 Н |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс217015 |
| Вага | 15.63 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181350 |
| Вага | 8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | чс21705 |
| Вага | 16.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181351 |
| Вага | 8.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | 132438 |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181348 |
| Вага | 8.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181052тілець |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 1927/1р-HRUB |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181052риби |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 1927/1р-HSPH |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 20044 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2080 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 20042 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132705 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132707 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1103 О |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181347 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | 1923/1р-HRUB |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | рс226517 |
| Вага | 3.89 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13289 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133240 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бс22657 |
| Вага | 7.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1941/1р-QGR |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |