| Артикул | 123100 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07668 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05930 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4867 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122513в |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07785 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08006 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08165 |
| Вага | 5.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08200 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08336 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08326 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08439 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01273 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08467 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07315 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08624 |
| Вага | 4.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123306 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08743 |
| Вага | 4.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08902 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7077R |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123109 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05349 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05074 |
| Вага | 7.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05924 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06184 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06043 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122552 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06643 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06753 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122689 |
| Вага | 9.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |