| Артикул | 122707 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122692 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06874 |
| Вага | 5.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06962 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06954 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122770 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07764 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122880 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07231 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07273 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122915 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07322 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07310 |
| Вага | 3.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07475 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05956 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07510 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07375 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123027 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4929 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4980-1 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123038 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07570 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07659 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07709 |
| Вага | 3.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123120 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4884 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4994 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07478 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08037 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |