| Артикул | с06965 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06972 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07014 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122827 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07123 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122882 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07384 |
| Вага | 5.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07373 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07410 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07401 |
| Вага | 4.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07454 |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05957 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07481 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4955 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07006 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4928 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123063 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07624 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07608 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123098 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08958 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07596 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07722 |
| Вага | 4.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4936 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07736 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07789 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07883 |
| Вага | 4.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07881 |
| Вага | 3.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07958 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07904 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |