| Артикул | 123198 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07846 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123210 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123215 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123221 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123214 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07907 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07914 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07917 |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07956 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07966 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08008 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08001 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 40004 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08235 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08237 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08278 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08276 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08387 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08452 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08501 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 335213100 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR138410 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08793 |
| Вага | 5.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08792 |
| Вага | 5.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08749 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 338731300 |
| Вага | 4.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08874 |
| Вага | 4.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08901 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08912 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |