| Артикул | с09028 |
| Вага | 5.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09029 |
| Вага | 4.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09059 |
| Вага | 4.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123235 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07919 |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08031 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08159 |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05271 |
| Вага | 5.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05516 |
| Вага | 5.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05401 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08762 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06046 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05010 |
| Вага | 4.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06314 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06395 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06398 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06399 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06353 |
| Вага | 8.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122539 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06465 |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06410 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06454 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122572 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06508 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06676 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06681 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122693 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06705 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06892 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06936 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |