| Артикул | с07469 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123048 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07534 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123049 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09710 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09709 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR128220 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 064510 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR126110 |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR124010ч |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 087610 |
| Вага | 4.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 008220ч |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123539 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | с09642 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR131110 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2588/1р-CZч |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 322873122 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 333341421 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 333843122 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 334391122 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | OR130930 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 333821122 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 500047Е |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08925 |
| Вага | 6.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | сб0666ca |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0485м |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1778ч |
| Вага | 4.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09567 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0614cha |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |