| Артикул | с09665 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08355 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09651 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07660 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09648 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09645 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09644 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40102ч |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09642 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08473 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09640 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06068 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06363 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с06095 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09627 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 23493аг |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 23099аг |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07661 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 22955аг |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 22878аг |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08281 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08503 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1718ч |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40107ч |
| Вага | 0.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40104ч |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06034 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07046 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08906 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09165 |
| Вага | 4.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05293 |
| Вага | 4.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Кварц |