| Артикул | сб0597nl |
| Вага | 7.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Смарагд, З натуральними каменями |
| Артикул | с08104 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08574 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08069 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07257 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08293 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07594 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05281 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122683 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07128 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08084 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07868 |
| Вага | 5.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08357 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08291 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2336/1р-PWT |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с05264 |
| Вага | 4.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07597 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05122 |
| Вага | 5.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122788 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07610 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07656 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122686 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08063 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07212 |
| Вага | 4.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08313 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04989 |
| Вага | 7.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05814 |
| Вага | 5.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08350 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |