| Артикул | 123514 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123513 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | с07996 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123078 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08124 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123292 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08390 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123501 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | 123498 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123500 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123499 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08391 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08149 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2340/1р-3PWT |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08100 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08101 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08103 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08122 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2339/1р-PWT |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08155 |
| Вага | 5.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05280 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123484 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08292 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08302 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08845 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0599sth |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с07169 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0593nl |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0591lg |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |