| Артикул | с08358 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08355 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07660 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09648 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08060 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09629 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09630 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09628 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09631 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09627 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121024 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с07661 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08360 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08503 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08260 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08268 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 2333/1р-PWT |
| Вага | 4.09 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08251 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08229 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123066 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с07930 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0378 |
| Вага | 6.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08223 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08504 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40017 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08502 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08505 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07579 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123233 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08061 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |