| Артикул | ц00236б |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00210-1 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00210-1.2 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00409-1,5 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00409-1 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00272 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00272-2 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00237 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00208 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00242 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00236б-1 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00376 |
| Вага | 47.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |