| Артикул | 2526/1p-QLB |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | GS-01-086-3010 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 111457 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |
| Артикул | 122820 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2112/9p-QLB |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз Лондон Блю, З каменями |
| Артикул | GS-02-017-33 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 121979 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз, Топаз Лондон Блю |
| Артикул | 1851/1р-QLB |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 18846 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18830 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121967 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | 122173 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз, Топаз Лондон Блю |