| Артикул | 132478 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133007 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03596 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02270 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03784 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02334 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03263 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181053 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133092 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01406 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01851 |
| Вага | 4.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131652 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03214 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03248 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03638 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03859 |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02658 |
| Вага | 3.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03510 |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03517 |
| Вага | 0.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122322421 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03785 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03865 |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131690 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132401 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02486 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03122 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03207 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03262 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132712 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132704 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |