| Артикул | п03159 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п04102 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03798 |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03837 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04088 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2009000 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2092600 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03284 |
| Вага | 0.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п02258 |
| Вага | 4.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 270123Е |
| Вага | 4.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | п03157 |
| Вага | 0.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04004 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01816 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04051 |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |