| Артикул | п03158 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04048 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04047 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04046 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04027 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04026 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04029 |
| Вага | 0.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04034 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04035 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04040 |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04059 |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04058 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04057 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04055 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04054 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04053 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01813 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04052 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04050 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04049 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 270042Еч |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | п03562 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04006 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04005 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п02335 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02192 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02187 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |