| Артикул | п03499 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 13538 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133088 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03594 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03410 |
| Вага | 0.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03583 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0279ri |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03699 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133147 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02319 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03726 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133171 |
| Вага | 14.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133172 |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 280 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс, З каменями |
| Артикул | пб0296ch |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133005 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132974 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Полімер |
| Артикул | кол00807 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0322nl |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Рубін, Діамант |
| Артикул | кол02508 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0350nl |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 270041Eч |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |