| Артикул | 1118 |
| Вага | 11.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п04067 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0379cha |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0376nl |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | п03827 |
| Вага | 19.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0373gm |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0371lg |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0372lg |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п04045 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04017 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04007 |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03915 |
| Вага | 5.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03993 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03992 |
| Вага | 4.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0363nl |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0353cha |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03972 |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03973 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03939 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03962 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03940 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03941 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03946 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03948 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03965 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03963 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03964 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03968 |
| Вага | 6.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03553 |
| Вага | 5.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03573 |
| Вага | 0.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |