| Артикул | пб0367ri |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0364nl |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | п04020 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04061 |
| Вага | 4.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1118ф |
| Вага | 10.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1118бф |
| Вага | 10.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0029cha |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п01218 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0093cha |
| Вага | 0.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0085gl |
| Вага | 0.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | пб0083gl |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз, Топаз Лондон Блю |
| Артикул | пб0080gl |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | пб0082gl |
| Вага | 0.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | пб0293gl |
| Вага | 0.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Смарагд |
| Артикул | п01870 |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03022 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03182 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03611о |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03611б |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03309 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03423 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0216nl |
| Вага | 0.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03438 |
| Вага | 3.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п247 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | MR19796Pgm |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | п03444 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03197 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03464 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03466 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03472 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |