| Артикул | п03655 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123672400 |
| Вага | 9.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03684 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03688 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03803 |
| Вага | 4.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пО |
| Вага | 0.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п181 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п167 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п319 |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03725 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0283nl |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0287nl |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0289nl |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0282nl |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 129951121 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 129893121 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03768 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03777 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03331 |
| Вага | 4.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1118бб |
| Вага | 10.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03825 |
| Вага | 20.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 137811123 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 138471123 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0321nl |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0323cha |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0319cha |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | п03611о |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03611б |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03513 |
| Вага | 9.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0401lg |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |