| Артикул | сб0279ca |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06519 |
| Вага | 7.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06710 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | EDKU002 |
| Вага | 3.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0336ri |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06770 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06808 |
| Вага | 15.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 12797 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с01580 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05790 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05295 |
| Вага | 4.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | 123343 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07055 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05811 |
| Вага | 5.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с1005k |
| Вага | 11.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |
| Артикул | 122858 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | 122857 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с01290 |
| Вага | 5.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123103 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07218 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07993 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07978 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07217 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0431ca |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0419gl |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08135 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с08137 |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08136 |
| Вага | 4.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123287 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | с08365 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |