| Артикул | с05236 |
| Вага | 4.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с06272 |
| Вага | 4.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06269 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06252 |
| Вага | 5.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05824 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05476 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с06329 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с06326 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Опал |
| Артикул | с06407 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01677 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06442 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06233ч |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0280ri |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0279ca |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06605 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с06519 |
| Вага | 7.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122638 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06189ф |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06710 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | EDKU002 |
| Вага | 3.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0336ri |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06770 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06808 |
| Вага | 15.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с02895 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06677 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12797 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с06200 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | с06933 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с06991 |
| Вага | 4.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122783 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |