| Артикул | к1597 |
| Вага | 4.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к1523 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол02246 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02292 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 4036 |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01451 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4034-2563 |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04886 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07134 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01566 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04904 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02232 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06477 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04289 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02558 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04114 |
| Вага | 8.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01453 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02170 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04577 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01457 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01450 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01847 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06999 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04443 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01496 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | ц00419 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04469 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06997 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06161 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01823 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |