| Артикул | с06498 |
| Вага | 6.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06775 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06938 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07360 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с07513 |
| Вага | 6.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07666 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08272 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05775 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с322пр |
| Вага | 6.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Смарагд, Діамант |
| Артикул | 131790 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с811A1 |
| Вага | 8.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с723А1 |
| Вага | 7.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п136 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | брм0716 |
| Вага | 22.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пК |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к02955 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06466 |
| Вага | 5.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07158 |
| Вага | 4.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |