| Артикул | с07596 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08042 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07815 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08498 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06414 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07395 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05957 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07667 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07419 |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08141 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122496 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06410 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06879 |
| Вага | 4.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06740 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07033 |
| Вага | 4.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08052 |
| Вага | 4.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08031 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04476 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05401 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05237 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с06314 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06465 |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06607 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07276 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01934 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08040 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08021 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05097 |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05526 |
| Вага | 5.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06557 |
| Вага | 5.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |