| Артикул | с05281 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06190 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07128 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06864 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07827 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08068 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05283 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122713 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06997 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08029 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08309 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с02826 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122531 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07039 |
| Вага | 3.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06706ч |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08291 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05264 |
| Вага | 4.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06194 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08249 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с06452 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123007 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06132 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05591 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05953 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08382 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07491 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05282 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05447 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06887 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06814 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |