| Артикул | к06290 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06267 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | с07548 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07743 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123216 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123260 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08207 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08292 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123411 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07021 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07092 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07186 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122351 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні) |
| Артикул | к07426 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01458 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122502 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01715 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06728 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07487 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07645 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07404 |
| Вага | 4.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123079 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05288 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122574 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123012 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123035 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01810 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123386 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01992 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05515 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |