| Артикул | кол01555 |
| Вага | 4.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01676 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01711 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05280 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01388 |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01762 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05958 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05940 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07021 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07020 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02115 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05510 |
| Вага | 5.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05655 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123152 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05984 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07943 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07980 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06050 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08046 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06746 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с08474 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05444 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06180 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07427 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06044 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06195 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06903 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01838 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05394 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01898 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |