| Артикул | с07041 |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07022 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08313 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06443 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07522 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08763 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03702 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05109 |
| Вага | 4.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06418 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07939 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08764 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05854 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06280 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06964 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07349 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07350 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07414 |
| Вага | 3.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07511 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08037 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05843 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06965 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07483 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07933 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08624 |
| Вага | 4.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08844 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05074 |
| Вага | 7.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06315 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06703 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07310 |
| Вага | 3.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07510 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |