| Артикул | 523453121 |
| Вага | 30 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 546601321 |
| Вага | 33.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 522061121 |
| Вага | 26.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 905-01409 |
| Вага | 4.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05247 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05311 |
| Вага | 9.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05327 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 538431121 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 539721221 |
| Вага | 10.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 518781501 |
| Вага | 15 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 539731221 |
| Вага | 12.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 539261222 |
| Вага | 5.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05474 |
| Вага | 4.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02537 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04135 |
| Вага | 5.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04466 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04521 |
| Вага | 5.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04554 |
| Вага | 3.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | б02318 |
| Вага | 8.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04633 |
| Вага | 5.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141532 |
| Вага | 8.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04886 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05021 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05071 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05072 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04786 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05133 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05175 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05180 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |