| Артикул | 141689 |
| Вага | 12.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01438 |
| Вага | 3.69 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кришталь |
| Артикул | 141711 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05434 |
| Вага | 15.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05441 |
| Вага | 6.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05438 |
| Вага | 6.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02540 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 141312 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04107 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04190 |
| Вага | 11.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04111 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04289 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б03858 |
| Вага | 19.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04520 |
| Вага | 5.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04557 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | б04637 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | б04907 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 141592 |
| Вага | 8.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04843 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141628 |
| Вага | 8.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05192 |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01288 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05243 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05256 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141641 |
| Вага | 12.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 10812 |
| Вага | 11.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05411 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05435 |
| Вага | 5.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |