| Артикул | б05307 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05309 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04839 |
| Вага | 10.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02983 |
| Вага | 6.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02922 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03604 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03684 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04822 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04220 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04238 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04288 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04080 |
| Вага | 11.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04114 |
| Вага | 8.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04455 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04501 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04523 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04577 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04495 |
| Вага | 14.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04698 |
| Вага | 7.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04532 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04882 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04880 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04944 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04574 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05136 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04110 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05220 |
| Вага | 18.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01118 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05278 |
| Вага | 4.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |