| Артикул | б05188 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05246 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05244 |
| Вага | 3.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01259 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01433 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05403 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01512 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05478 |
| Вага | 9.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02271 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132345 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141201 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Перламутр |
| Артикул | 141281 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04125 |
| Вага | 9.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04559 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141547 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04715 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04794 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04854 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04881 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04904 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04917 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04859 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05097 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05214 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-00885 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05249 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05218 |
| Вага | 22.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01224 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |