| Артикул | б05095 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05131 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05176 |
| Вага | 26.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05187 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05262 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05264 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05186 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 542531222 |
| Вага | 10.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 542511222 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 518761501 |
| Вага | 7.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05498 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04215 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05492 |
| Вага | 10.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04290 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04552 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | б04558 |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | б02884 |
| Вага | 10.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04862 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05091 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05101 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04836 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02926 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04105 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04167 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04280 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04536 |
| Вага | 5.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04202 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04371 |
| Вага | 5.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04793 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04307 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |