| Артикул | б04908 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05069 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05198 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05196 |
| Вага | 3.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04983 |
| Вага | 4.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05365 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05471 |
| Вага | 5.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03107 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04106 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04821 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04016 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04144 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04287 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04364 |
| Вага | 5.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03337 |
| Вага | 24.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04064 |
| Вага | 10.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04498 |
| Вага | 4.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04537 |
| Вага | 5.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04856 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04885 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04903 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05099 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05266 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05273 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04787 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02947 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04081 |
| Вага | 9.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04291 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04292 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04525 |
| Вага | 5.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |